2019 HPV Enfeksiyonu ve Genital Siğiller

2019 HPV Enfeksiyonu ve Genital Siğiller,

Siğil enfeksiyonu, siğil virüsü, siğil virüsü ilaç,

siğil için tedavi, siğile son kesin, hpv virüsü siğiller, hpv li insanlara çare nedir, Hpv Kadınlar, Hpv Erkekler.

Genital Siğil Enfeksiyonu,

Human papilloma virüsü ya da kısa adı ile HPV enfeksiyonuyla alakalı uyarılarda tespit edilen, HPV’nin cinsel yolla bulaşan hastalıkların başında yaklaştığını söyleyerek, Genital bölgeyi enfekte eden HPV ilişki yolu ile basitçe yaseneıyor. HPV’nin bir şahıstan diğerine bulaşması amacıyla netlikle tam bir ilişki olması gerekmez.

Enfekte olan cilt bölgelerinin birbiri ile ilişkisi ile de hastalık bulaşabilir. Virüsün kuluçka zamanı değişkendir. Bulaşma olduktan sonra bilgiler kimi zaman bir kaç ay kimi zaman de bir kaç sene sonra meydana çıkabilir. Hatta kimi zaman virüs senelerce hiçbir belirti vermeden bedende kalabilir.

Aktif genital lezyonların varlığında bulaşıcılık en yüksektir. Siğillermeydana çıkıp tedavi edildikten sonra tekrar siğil çıkmadan geçtiğimiz devre ne kadar uzunsa bulaştırıcılık da o oranda azalmaktadır. HPV kadınlarda ve erkeklerde genital siğillere yol açabilir fakat bundan çok daha muhimi kadınlarda rahim ağzı kanserine erkeklerde de penis kanserine sebep olur.

Tedavisi İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

HPV bir vürüstür Lezyonları, siğil benzeri normal siğiller değildir. HPV virüsünü Negatif etmek gerekir. Normal siğil olmadığı için Yakmayla, Dondurmayla, Lazerle, Asit içerikli damlalar ve krem ile geçmez. Cildinizi tahriş ettiğiniz için çoğalarak yayılır. 

Her yaşta büyük küçük kadın erkeğin kullanabileceği bitkisel ürün.

Tedavisi İçin En Çok Tavsiye Edilen

KADINLAR İÇİN HPV TEDAVİSİ TIKLAYIN

ERKEKLER İÇİN HPV TEDAVİSİ TIKLAYIN

Bir önceki yazımız olan Bulaştırmayın Siğiller kanser Olabilir başlıklı makalemizde Bulaştırmadan Tedavi olun!, Bulaştırmadan Tedavi olun! Siğiller kanser Olabilir. Genital Siğiller kansere dönüşüyor ve Bulaştırmayın Siğiller kanser Olabilir Genital Siğiller kansere dönüşüyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir